Pieneņpūkas šodien visapkārt gaisā rotaļājas. Priecīgas, jautras...

Mēs tām līdzās dejosim līdz pat pusnaktij, un būsim laimīgi kā bez prāta - šovakar, un visus rītus, un saulrietus, kas sekos..

 

1.jpg

 

Anita & Aivars

Deja ir kaisle, dzīvesprieks un emocijas...

 

Griežoties valša ritmā pa zāli kāzu dienā dāvājām viens otram prieku un to burvību, ko tikai deja var dot.

Dejas soļi, kurus iemācījāmies pie Agates, piešķīra mūsu pirmajam valsim neikdienišķu burvību, kuru ar aizrautību vēroja visi klātesošie.

Ilze & Jānis

Nokāpt no motocikla un pilsdrupās uzdejot karstu Salsu savā kāzu dienā - tā bija labākā dāvana, kādu paši sev varējām sagādāt!

Milzīgs paldies Agatiņai par pacietību, entuziasmu un izdomu, veidojot mūsu kāzu deju! Darbs bija sūrs un grūts, taču tas ir neticami, ka jau pēc dažām nodarbībām bija iespēja sajusties kā lieliskiem dejotājiem, kas ar savu deju spēj pārsteigt radus un draugus.

 

 

Inese & Artis

 

Mums ļoti patika laiks, ko varējām veltīt viens otram un tajā pat laikā apgūt ko jaunu. Ar kāzu deju vēlējāmies pateikt tādu kā īpašu padies mūsu kāzu viesiem, ka viņi šajā īpašajā dienā ir kopā ar mums! Tā brīža sajūtas nav vārdos aprakstāmas...bet noteikti novēlam to katram piedzīvot savā dzīvē! Un, protams, patiesi mīļš paldies jaukajai Agatei, kura palīdzēja šim jaukajam notikumam sagatavoties!

 

 

Gunta & Atis

Deja vieno..

              Gatavojoties kāzām, secinājām, ka īsti labi dejotāji neesam, lai paši sagatavotu savu pirmo Kāzu valsi. Nolēmām, ka nepieciešams profesionāls pasniedzējs, kas netikai iestudētu un iemācītu nodejot deju, bet arī iedrošinātu nebaidīties kļūdīties, pasniedzējs, kam deja ir kā visa dzīve.

Pirmā doma nešaubīgi bija – Agate – jo abas sen, sen atpakaļ dejojām pie viņas mammas Līgas, kā arī biju ievērojusi reklāmas sociālajos tīklos par viņu deju studiju.

Pirmajā nodarbībā satraukums bija ļoti liels, jo abi tā īsti nezinājām, ko sagaidīt, taču ieraugot smaidošu Agati ar vārdiem, ka viss izdosies, satraukums uzreiz zuda.

Līdz ko pirmie deju soļi tika apgūti, sajūta bija tāda, ka deja vieno, vieno visā savā burvībā un līganumā. Iknedēļas nodarbības gaidījām ar nepacietībo, jo dejot – tas ir atbrīvoties no ikdienas stresa, rūpēm.

Kāzu dienā, kad vedēji uzsauca pirmo kāzu valsi, Jaunajam pārim, sirsniņa sāka pukstēt straujāk, sākās uztraukums, bet, kad nonācām uz deju plača, satraukums zuda, skanēja mūzika un mēs līganā solī nodejojām savu pirmo valsi. Mammas nespēja valdīt savas prieka asaras, viesi sajūsmā plaudēja un pašiem bija sajūta, ka viss ir izdevies.

Ikvienam novēlu tik emocionālu kāzu valsi, kāds bija mums! Mēs to nepaveiktu, ja nebūtu bijusi tik lieliska skolotāja – Agate! Paldies.