Mazliet paceļojot laikā - nonākot laika posmā pirms trim ziemām, atceramies savu toreizējo mērķi - iemācīties deju soļus tā, lai, aizejot uz balli, justos labi, tekoši spējot dejot pie dažādas mūzikas. Daži paziņas gan brīnījās, uzzinot, ka esam sākuši apmeklēt deju nodarbības, un teica, ka valsi jau mēs tāpat mākot.

Šis mērķis tā kā būtu izpildīts un varētu jau mest mieru, bet cilvēkam jau tā ir - jo vairāk viņš iemācās, jo vairāk saprot, cik daudz vēl gribas apgūt. Tagad gribas nevis tikai dejot, bet arī dejot skaisti. Tas jau ir kas pavisam cits. Droši vien pie šīs vēlmes rašanās savu roku ir pielikušas mūsu pasniedzējas - Līga un Agate. Paldies viņām par to, ka turpinam mācīties.

Pēc mūsu radītā imidža, daudzi domā, ka mūsu mīļākā deja ir džaivs - taču tā nebūt nav. Ir arī citas dejas, kas patīk tikpat ļoti. Priecājamies uzdejot Sambu, tā pat arī Ča ča ča. Arī Rumba mums ir tuva, tikai šai dejai ir ļoti specifisks ritms, kas prasa daudz uzmanības un treniņu - to arī ar lielu apņemšanos pašlaik praktizējam.

Juris & Ina