_MG_0049.jpgIngus: "Kopš ar Ievu sākām pirmo gadu mācīties dejot, ir bijuši vairāki posmi - no sākuma liekās , ka ātri progresējam un tūlīt dejosim kā Dievi, bet tad, tāpat kā jebkurā citā lietā, - jo tu vairāk iemācies, jo vairāk saproti,ka tik daudz vēl jāapgūst un tik ātri brīnumi nenotiek. Mums vairāk patīk standartdejas -Valsis, Tango."

Ieva: "Vispirms jau tas, ka brīnumainā veidā esam nokļuvuši pasaulē, par kuru esmu vienmēr jūsmojusi ar televīzijas palīdzību, skatoties deju sacensības. Sākumā ar vilkšanu vilku Ingu uz dejām, bet tagad tās mūs ir savaldzinājušas ne pa jokam."

Lieliskā kompānija un atmosfēra, ko Agate ar Līgu rada, ir neaprakstāma! Tik lieliskas deju skolotājas kā viņas noteikti nav visā Eiropā, par Ameriku ar viņu Dženiferu Lopesu (filmā "Let's dance, mister Clark!") nemaz nerunājot, jo viņa nobāl mūsu super-pasniedzēju šarma un starojošās labestības ēnā!!!

 

Arī savstarpējās attiecībās radušās nelielas korekcijas, iepazīstam viens otru citā gaismā, dejas noliek visu vietās - vīrietis ir galvenais, hmm.., tomēr slavenā sieviešu (t.i. mana) ilūzija par visvarēšanu "nobrūk"...tas veselīgi...

 

Dejas mums ir iktrešdienas mazie svētki, iespēja tikties ar brīnišķīgiem cilvēkiem, aizmiršanās no pasaulīgajām nejēdzībām...DEJU SKAISTUMS GLĀBS PASAULI!

Lai mums visiem veicas! Paldies, ka Jūs esat!

Ingus & Ieva