Dace: "Mēs ar vīru agrāk jau bijām dejojuši - pirms apmēram 20 gadiem. Vīrs dažus gadus bija dejojis tautiskās dejas, bet es - balles dejas un nedaudz arī tautiskās dejas. Aiziet uz balles dejām pēc tik ilga pārtraukuma mūs pierunāja viens no Dejavu deju pāriem - Ilmārs un Inga, kuri šeit dejoja jau trešo sezonu. Pamēģinājām un mums šī nodarbe ļoti iepatikās."

Šeit ir jauks un draudzīgs kolektīvs, brīnišķīgas vadītājas - Līga un Agate. Mēs cenšamies apmeklēt visas nodarbības, jo katru reizi tiek apgūts kaut kas jauns.

Šeit var gan kārtīgi izkustēties, gan jauki pavadīt laiku. Jau pirmo četru mēnešu laikā iemācījāmies ļoti daudz - Lēno Valsi, Tango, Kvikstepu, Vīnes Valsi, Rumbu, Sambu, Ča ča ča un nedaudz arī Salsu un Hastlu. Mūsu kolektīvam ir arī kopīga deja - Blūziņš.

Esam bijuši arī vairākos konkursos, kuros piedalīties mūs iedrošināja Agate. Esam par to ļoti, ļoti pateicīgi. Pirmajā konkursā bija liels satraukums, taču to mums palīdzēja pārvarēt pārējie kolektīva dalībnieki - uzmundrinot un atbalstot ar aplausiem. Esam jau izcīnījuši divas sudraba un vienu bronzas medaļu. Par to mums liels prieks, kas dod spēku un enerģiju mācīties dejot vēl skaistāk un labāk.

 

Mūsu mīļākās dejas ir Lēnais Valsis un Rumba. Liels paldies mūsu vadītājām par ieguldīto darbu! Nu mūsu vaļasprieks no vienkāršas padejošanas trešdienu vakaros ir aizgājis līdz pat konkursiem...

Dzintars & Dace